Kontakta oss

Stensåkra Charkuteri & Deli är ett familjeägt charkuteri som ligger på det småländska höglandet. Vi som äger och driver Stensåkra heter Anders och Birgitta Starck. Vill du veta mer om våra goda korvar eller har en annan fundering? Tveka inte att höra av dig till oss på någon av våra forum/här. Vi ÄLSKAR att prata om korv!

Våra medarbetare

Anders liten

Anders Starck

VD 
anders@stensakra.se 
Birgitta liten

Birgitta Starck

Key Account Manager 
birgitta@stensakra.se 
Ann liten2

Ann Funke

Ekonomi/Säljare södra Sverige 
ann@stensakra.se 
Rickard liten

Rickard Prim

Säljare södra Sverige 
rickard@stensakra.se 
Evelina liten2

Evelina Starck

Marknadschef 
evelina@stensakra.se 
Tommy sv

Tommy Hellström

Försäljningschef 
tommy@stensakra.se 
Fille liten

Filip Starck

IT-Kommunikation/Säljare 
filip@stensakra.se 
Ellen liten

Ellen Karlsson

Säljare södra Sverige 
ellen@stensakra.se 
Peter liten

Peter Bilow

Säljare Stockholm Norr 
peter@stensakra.se 
Ylva liten

Ylva Oxhed

Produktionsplanerare/logistik 
ylva@stensakra.se 
Stefan liten

Stefan Hellman

Produktionschef 
 
Annika liten

Annika Wahlgren

Produktion 
 
ketti_ny_profil

Ketti Bogar

Produktion 
 
Rad liten

Rad Korkis

Produktion 
 
MArtin liten

Martin Lundström

Produktion 
 
renita_ny_2

Renitha Dolk

Produktion 
 
Olga liten

Olga Balashova

Produktion 
 
Tobias liten

Tobias Gardefors

Produktion 
 
Rigmor liten

Rigmor Josefsson

Produktion