Kontakta oss

Stensåkra Charkuteri & Deli är ett familjeägt charkuteri som ligger på det småländska höglandet. Vi som äger och driver Stensåkra heter Anders och Birgitta Starck. Vill du veta mer om våra goda korvar eller har en annan fundering? Tveka inte att höra av dig till oss på någon av våra forum/här. Vi ÄLSKAR att prata om korv!

Våra medarbetare

Anders liten

Anders Starck

VD 
anders@stensakra.se 
Birgitta liten

Birgitta Starck

Key Account Manager 
birgitta@stensakra.se 
Ann liten2

Ann Funke

Ekonomi/Säljare södra Sverige 
ann@stensakra.se 
Rickard liten

Rickard Prim

Säljare södra Sverige 
rickard@stensakra.se 
Tommy sv

Tommy Hellström

Marknad/Försäljningschef 
tommy@stensakra.se 
Fille liten

Filip Starck

Produktionschef / IT / Kvalitétsansvarig 
filip@stensakra.se 

Adrian Bates

Säljare Stockholm Syd 
adrian@stensakra.se 
Ellen liten

Ellen Karlsson

Säljare södra Sverige 
ellen@stensakra.se 

John Aronsson

Säljare Göteborg 
john@stensakra.se 
Peter liten

Peter Bilow

Säljare Stockholm Norr 
peter@stensakra.se 
Stefan liten

Stefan Hellman

Produktionsansvarig 
 
Annika liten

Annika Wahlgren

Packansvarig 
 
ketti_ny_profil

Ketti Bogar

Produktion 
 
Rad liten

Rad Korkis

Produktion 
 
DSC_0748

Renitha Dolk

Produktion 
 
Tobias liten

Tobias Gardefors

Produktion 
 
Rigmor liten

Rigmor Josefsson

Produktion